Zajęcia dodatkowe bezpłatne - rok szkolny 2017 / 2018

• język angielski  (obowiązkowo, w ramach realizacji Podstawy programowej wychowania przedszkolnego)
  • zajęcia wspierająco-rozwijające
  • zajęcia logopedyczne

Nauczyciele pracujący w placówce wzbogacają ofertę zajęć dla dzieci o treści związane realizacją programów własnych, a są to:

-"Zdrowy i bezpieczny przedszkolak"- K. Ducka, K. Zemła-Koj i B. Sowińska;

-"Piosenką maluję świat"- K. Ducka, K. Zemła-Koj

-"Tanecznym krokiem przez rok szkolny"- autorstwa M. Zrałek– Wolny

-"Kolorowe literki"- autorstwa M. Zrałek– Wolny

-"Taniec-połamaniec" autorstwa - B. Sowińskiej

-"Kolorowe literkowo" - autorstwa B. Sowińskiej

-"Zdrowy i radosny przedszkolak" autorstwa A. Janickiej i S. Madej

-"Rozśpiewane literki" autorstwa A. Janickiej i S. Madej

- "Moja mała Ojczyzna- wychowanie w duchu tradycji i obrzędów polskich" autorstwa K. Duckiej, M. Zrałek – Wolny, B. Sowińskiej, A. Janickiej

- "Spotkania z matematyką" autorstwa K. Duckiej i K. Zemły-Koj;

Ponadto proponujemy szeroki wachlarz zajęć terapeutycznych i rozwijających opartych o realizację innowacji pedagogicznych:

- "Wykorzystanie wybranych elementów sztuki w socjoterapii dzieci w przedszkolu"- M. Zrałek– Wolny

- "Gry i zabawy dzieci z rożnych stron świata" autorstwa M. Neugebauer, A. Janickiej i B. Sowińskiej

- "Zostanę małym gigantem"- autorstwa M. Neugebauer, A. Janickiej i B. Sowińskiej

- "Muzyka tęczą malowana" autorstwa A. Janickiej

Zajęcia dodatkowe płatne

Oprócz działań podejmowanych z inicjatywy kadry pedagogiczne przedszkola proponujemy również spotkania z teatrem, zarówno miejscowe, jak i wyjazdowe; audycje muzyczne i warsztaty edukacyjne oraz jazdę konną.

Harmonogram przedstawień teatralnych na rok szkolny 2017/ 2018

Miesiąc

Data, godzina i tytuł przedstawienia

IX