OSIĄGNIĘCIA  DZIECI

Udział oraz osiągnięcia dzieci w konkursach/ ROK SZKOLNY 2016/ 2017

Grupa Pracowite Pszczółki- 

·         Konkurs plastyczny „Wspomnienia z wakacji”- Weronika Wruszczak- udział w konkursie, Milena Adamczyk- udział w konkursie

·         Konkurs plastyczny „Moje drzewo” – Maria Pęczek- udział w konkursie, Antonina Cebula- udział w konkursie

·         Konkurs plastyczny „Portret Kubusia Puchatka”- Lena Krawiec- I miejsce, Milena Adamczyk-II miejsce

·         Konkurs plastyczny „Halloween”- Maria Kułach- udział w konkursie, Maja Janicka- udział w konkursie

·         „Festiwal piosenki dziecka z rodziną”  w GOK w Gródkowie-  Lena Krawiec z babcią- I miejsce, Kinga Kielesińska- I miejsce, Maja Janicka z mamą- I miejsce

·         Konkurs plastyczny „Jestem sobie mały miś, znam się z dziećmi nie od dziś”- Jan Dyktyński- I miejsce, Milena Adamczyk- II miejsce

 

·         Konkurs literacki „Leśna przygoda mojego misia”-  Lena Krawiec- I miejsce, Maja Janicka- I miejsce, Jakub Satała- II miejsce, Aleksandra Sarecka-III miejsce

 

Grupa Gromadka Puchatka 2015/ 2016

Rodzaj i nazwa konkursu

Imię i nazwisko dziecka

Nagrody i wyróżnienia

„Moje drzewo” konkurs plastyczny

Wrzesień/październik

Igor Kotuła

Lena Sergiel

II miejsce

wyróżnienie

„Barwy jesieni” konkurs plastyczny

Październik

Julia Kamińska

 

IV Międzygminny konkurs piosenki patriotycznej

Listopad

Igor Kotuła

I miejsce

„Zrób to sam” Konkurs plastyczny , ogłoszony przez stronę internetową www. Buliba.pl

Listopad/Grudzień

 

 

 

Cała grupa

 

 

 -

 

„Ozdoba choinkowa” . Gminny konkurs plastyczny.

Grudzień

Miłosz Krzystyniak

Natalia łaszczyk

Patrycja łaszczyk

I miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Leśna przygoda mojego misia” konkurs literacki

Listopad

Kasia i Jasiu Dulik

Anna Sarecka

Paweł Ciepiela

II miejsce

Wyróżnienie III stopnia

Wyróżnienie I stopnia

„Regionalny Konkurs  Wiedzy o Bożym Narodzeniu”

Grudzień

 

Paweł Ciepiela

I miejsce

X międzygminny przegląd kolęd i pastorałek

Styczeń

Igor Kotuła

III miejsce

Gminny Konkurs plastyczny „Maska Karnawałowa”

Luty

Aleksander Muszyńka

Ada Graniszewska

Piotr Nowak

Anna Sarecka

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Gala Taneczna

Marzec

Julia Kamińska,

Lena Sergiel,

Artur Drogosz,

Natalia Łaszczyk,

Patrycja Łaszczyk,

Kuba Pawłowski,

Paweł Ciepiela,

Piotr Nowak.

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Gminny Konkurs Plastyczny „Zwiastuny wiosny”

Marzec

Piotr Nowak

Aleksander Muszyński,

Paweł Chałupka

 Blanka Szczygieł,

Artur Drogosz

II miejsce,

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

„Wiosna i Wielkanocne Zwyczaje Dawniej i Dziś”

Kwiecień

Kuba Pawłowski

Piotr Nowak

Anna Sarecka

Natalia łaszczyk

Patrycja łaszczyk

Julka Kamińska,

Igor kotuła,

Blanka Szczygieł

Lena Sergiel

Paweł Chałupka

Pawł Ciepiela

Ada Graniszewska

I miejsce cała grupa

I konkurs Piosenki Religijnej

Maj

 

Igor Kotuła

I miejsce

„Miłek Opiłek” Konkurs plastyczny  - TDZ Będzin

Maj

Julia Kamińska

Igor Kotuła

Lena Sergiel

-

Gminny Konkurs Literacki „Snuj się, snuj bajeczko”

Maj

 

Blanka Szczygieł

I miejsce

VII Zawody Balonowe

Czerwiec

Cała grupa

-

Gminny Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie „Bezpieczny przedszkolak”

Czerwiec

Blanka Szczygieł

Krzysztof Bączkowski

Paweł Ciepiela

I miejsce cała grupa

 

 

Gminny Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej „Syriusz”

Czerwiec

Julia Kamińska

Paweł Ciepiela

Blanka Szczygieł

I miejsce cała grupa

 

 

Grupa Brygada RR

Rodzaj i nazwa konkursu

Imię i nazwisko dziecka

Nagrody i wyróżnienia

„Zrób to sam” Konkurs plastyczny , ogłoszony przez stronę internetową www. Buliba.pl

Listopad/Grudzień

 

 

 

Cała grupa

 

 

 -

 

„Ozdoba choinkowa” . Gminny konkurs plastyczny.

Grudzień

Jola Segiet

Martyna Pogoda

Maja Radosińska

Magdalena Cichoń

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

wyróżnienie

„Regionalny Konkurs  Wiedzy o Bożym Narodzeniu”

Grudzień

 

Martyna Pogoda

I miejsce

XII Diecezjalny Konkurs Na Przekład Intersemiotyczny „Moja ulubiona kolęda”

Styczeń

Jola Segiet

II miejsce

Gminny Konkurs plastyczny „Maska Karnawałowa”

Luty

Amelka Babiarz

Zosia Medaj

Julia Maczuga

Michał Dyszy

Maciek Zieliński

 

-

Abecadłowy Konkurs Plastyczny

Jola Segiet

 

-

Gminny Konkurs Plastyczny „Zwiastuny wiosny”

Jola Segiet

Maja Radosińska

 

-

„Wiosna i Wielkanocne Zwyczaje Dawniej i Dziś”

Kwiecień

Martyna Pogoda

Maja Radosińska

Julia Maczuga

Bartek Maczuga

Michał Dyszy

Maciek Zieliński

Kacper Kot

Maja Pasamonik

Tomek Dworaczyk

 

I miejsce

Przegląd Piosenki Religijnej

Maj

 

Martyna Pogoda

-

Gminny Konkurs Literacki „Snuj się, snuj bajeczko”

Maj

 

Tomek Dworaczyk

Maja Radosińska

I miejsce

VII Zawody Balonowe

Czerwiec

 

Cała grupa

III miejsce

Gminny Konkurs o bezpieczeństwie

Czerwiec

 

 

 

Marcel Piechowicz

Martyna Pogoda

Zosia Medaj

I miejsce

Gminny Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Czerwiec

Jola Segiet

Mikołaj Łata

Amelka Babierz

 

I miejsce

 

 

Grupa Pracowite Pszczółki

 

Rodzaj i nazwa konkursu

Imię i nazwisko dziecka

Nagrody i wyróżnienia

Konkurs wokalny „Mikrofon, MOK i ja 

 

Milena Adamczyk

  -

 

 Konkurs plastyczny „Moje drzewo”

Vanessa Kuźniak

 

I miejsce

„Festiwal piosenki dziecka z rodziną”

 

Adrianna Masłowska wraz z mamą

Adam Kozieł wraz z mamą i kuzynką

Maja Janicka wraz z mamą

I miejsce

I miejsce

I miejsce

Konkurs plastyczny „Jestem sobie mały miś, znam się z dziećmi nie od dziś”

Karolina Dudziak

Adam Kozieł

II miejsce

III miejsce

Konkurs literacki „Leśna przygoda mojego misia”- 

Maja Janicka 

Hanna Bubel

 

I miejsce

III miejsce

Konkurs plastyczno- techniczny „Świąteczne ozdoby”

Adrianna Masłowska

Maria Pęczek

 

I miejsce 

I miejsce 

Konkurs plastyczno- techniczny „Maska karnawałowa”

Julia Woldan

Zuzanna Woldan

Jakub Gwiżdż-

 

-

-

-

„Wiosna i Wielkanocne Zwyczaje Dawniej i Dziś”

Kwiecień

Antonina Cebula

Julia Woldan

Zuzanna Woldan

Maria Pęczek

Adrianna Masłowska

Milena Adamczyk

Adam Grądzki

Damian Knez

Hanna Bubel

Vanessa Kuźniak

Karolinka Dudziak

cała grupa- I miejsce

Gminny konkurs plastyczny "Zwiastuny Wiosny"

 

Filip Marcinkowski

Maja Janicka

Maria Pęczek

Hanna Bubel

Vanessa Kuźniak

I miejsce

III miejsce

 wyróżnienie

 wyróżnienie

 wyróżnienie

·         

·         

·        

·        

·         

·        

·         

 

·         GRUPA „MALI POSZUKIWACZE”, wych.: Małgorzata Bebel

 I półrocze r. szk. 2014/2015

 - międzyprzedszkolny konkurs „Moje drzewo” , PP im.Misia Uszatka w Strzyżowicach - I miejsce : Kaja  F.;  III miejsce : Magdalena K;

-  przedszkolny konkurs „Leśna przygoda mojego misia” , PP im.Misia Uszatka w Strzyżowicach  oraz Nadleśnictwo Świerklaniec -  Nataniel J. z mamą Moniką: II miejsce , Michał G. z mamą Małgorzatą: I miejsce

 - powiatowy III Festiwal Wokalny „Mikrofon , MOK i Ty” , Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach :  Maja S. : II miejsce ; Magdalena K. : III miejsce ; Angelika F. – udział;

- międzygminny konkurs plastyczny : Kartka świąteczna” , Biblioteka i Ośrodek Kultury Ożarowice: Kaja F. – I miejsce ; Maja S., Kinga P., Bartosz D., - udział;

 - międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek , Biblioteka i Ośrodek Kultury Ożarowice: Angelika F. II miejsce , Maja S. – wyróżnienie II stopnia, Magdalena K. – wyróżnienie;

 - I Powiatowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną , Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach :  Jan S., Martyna Sz., Sonia K. – udział;

 - międzyprzedszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy , Przedszkole im.Przyjaciół Bajek w Wojkowicach : Maja S. – I miejsce;

 - Międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek , MOK oraz Szkoła Podstawowa Nr1 w Wojkowicach : Maja S., Angelika F. – udział;

 - ogólnopolski Konkurs na Najładniejszą Ozdobę Choinkową :praca grupowa - udział;

 - międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek , Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dobieszowicach : Angelika F. – I miejsce; Maja S. – wyróżnienie; Magdalena K. udział;

 - CERTYFIKAT „Akademii Zdrowego Przedszkolaka” , realizacja modułu I : „Podróż do Krainy pełnej zdrowia” – dla całej grupy

_______________________________________________________________

                OSIĄGNIĘCIA  DZIECI

GRUPA „MALI POSZUKIWACZE”, wych.: Małgorzata Bebel

 Rok szkolny 2013/2014

- „Moje drzewo” , Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr1w Strzyżowicach , Nadleśnictwo Świerklaniec-  Agnieszka L. : I miejsce , Ewa G.: II miejsce , Hanna B. : III miejsce

- „Zbożowa mandala” , Akademia Zdrowego Przedszkolaka, Warszawa – cała grupa

- „Mikrofon , MOK i Ty” , Mijeski Dom Kultury w Wojkowicach – Wiktoria W.: wyróżnienie

- Międzygminny Konkurs Bożonarodzeniowy , PP.im.Przyjaciół Bajek w Wojkowicach – Wiktoria W. : wyróżnienie

- „Leśna przygoda mojego misia” , Nadleśnictwo Świerklaniec oraz PP im.Misia Uszatka w Strzyżowicach – Jakub D.: II miejsce; Agnieszka L.: wyróżnienie

- Festiwal Kolęd i Pastorałek , Biblioteka i Ośrodek kultury w Ożarowicach – Wktoria W. : III miejsce

- Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek , Szkoła Podstawowa w Dąbiu – Wiktoria W. : I miejsce; Mateusz R.: Grand Prix

- Regionalna Szopka Bożonarodzeniowa , Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr1 w Strzyżowicach  -cała grupa: nagroda rzeczowa

- Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek , Miejski Ośrodek kultury , Szkoła Podstawowa Nr1 w Wojkowicach -  Wiktoria W.: wyróżnienie

- „Choineczka mała” , PP im.Misia Uszatka w Strzyżowicach – Ewa G., Zuzanna B.: wyróżnienie I-go stopnia

- „Snuj się , snuj , bajeczko…” , PP im.Kubusia Puchatka w Sarnowie – zespół 3-osobowy: Maxymilian D., Wiktor M., Antoni K. : I miejsce

- „Kwiaty z papieru”, Szkoła Podstawowa Nr1 w Wojkowicach – Julia B.: I miejsce; Natalia Z.: I miejsce

- „Pisanka” , Szkoła Podstawowa Nr1 w Wojkowicach – Emilia M.:  I miejsce

- XXIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Podróże po krajach Unii Europejskiej” – Ewa G.: III miejsce

- Gminny Konkurs Artystyczny ”Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj i dziś”, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr1 w Strzyżowicach – grupa : wyróżnienie I-go stopnia

- Konkurs Plastyczny na Tradycyjne Ozdoby Wielkanocne , Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr1 w Strzyżowicach –  Julia B., Zuzanna B., Wiktoria W. , Małgorzata R.: I miejsce;  Nikola B., Amelia N., Agnieszka L., Tatiana B.: II miejsce ; Ewa G.: III miejsce

- „Zmieniaj nawyki – nie klimat” , Szkoła Podstawowa w Dąbiu – Małgorzata R.: I miejsce; Julia B.: I miejsce; Ewa G.: I miejsce

- Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy nt.Unii Europejskiej „Jestem przyjacielem Syriusza” , PP im.Misia Uszatka w Strzyżowicach – zespół 3-osobowy: Ewa G., Tomasz M., Wiktoria W.: wyróżnienie I-go stopnia

- Gminny konkurs :”Bezpieczny Przedszkolak” , PPim.Kubusia Puchatka w Sarnowie -  zespół 3-osobowy: Wiktoria W., Tomasz M., Ewa G. : II miejsce

  -  CERTYFIKAT "Akademii Zdrowego Przedszkolaka" , akcja: "Zboża zjadamy , energię z nich mamy"

  -  CERTYFIKAT "Akademii Zdrowego Przedszkolaka" , akcja: "Odporność wzmacniamy , bo o zdrowie i higienę dbamy"

  -  CERTYFIKAT "Kubusiowych Przyjaciół Natury"

  -  CERTYFIKAT "Klubu Bezpiecznego Puchatka"

______________________________________________________________________________________

OSIĄGNIĘCIA  DZIECI

GRUPA „MALI POSZUKIWACZE”, wych.: Małgorzata Bebel

Rok szkolny 2012/2013

- „Moje drzewo”, Zespół Szkolno – Przedszkolny  Nr1 w Strzyżowicach – Hanna P. : I miejsce

- „Królowej Anielskiej Śpiewajmy”, VII Regionalny Festiwal Pieśni Maryjnych , Gminny Ośrodek Kultury w Gródkowie  oraz Kościół NMP Królowej Świata w Strzyżowicach -   Karolina F. : Nagroda specjalna

- Ogólnopolski  Wielki Konkurs Ekologiczny „Buliba”  : Nagroda dla głosujących: Hubert Ś.

- Konkurs Bożonarodzeniowy , Przedszkole Publiczne im. Przyjaciół Bajek w Wojkowicach : Katarzyna D. , wyróżnienie

- Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny , Biblioteka i Ośrodek kultury w Ożarowicach : Ewa G. , I miejsce

- Festiwal Kolęd i Pastorałek , Biblioteka i Ośrodek Kultury w Ożarowicach: Karolina F., I miejsce

-„Moja przygoda z misiem”, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr1 w Strzyżowicach , Nadleśnictwo w Świerklańcu: Jakub M. - I miejsce , Łukasz Z. – II miejsce

- „Szopka krakowska”, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr1 w Strzyżowicach: cała grupa, nagroda rzeczowa

- „Wysyłamy świąteczne życzenia” , Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Filia w Będzinie- Julia M., I miejsce

- Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek , Miejski Ośrodek Kultury oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wojkowicach-  Karolina F. : wyróżnienie

- Festiwal Piosenki Ekologicznej , Biblioteka i Ośrodek Kultury w Ożarowicach - Karolina F. , wyróżnienie

- Gminny Konkurs Artystyczny „Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj i dziś w naszym regionie” , Przedszkole Publiczne im.Misia Uszatka w Strzyżowicach - grupa : wyróżnienie I-go stopnia

- Konkurs Plastyczny na Tradycyjne Ozdoby Wielkanocne , Przedszkole Publiczne im.Misia Uszatka w Strzyżowicach -  Karol Ś., Klara K., Klaudia B., Jakub M., Wiktoria K., Katarzyna D., Maja P., Kinga K., Emilia S. : wyróżnienia

- „Papierowe kwiaty” , Szkoła Podstawowa Nr1 w Wojkowicach -  Wiktoria K., Karol Ś. : wyróżnienie

Gminny Konkurs Literacki „Snuj się , snuj , bajeczko…”, PP im. Kubusia Puchatka w Sarnowie - zespół 2-osobowy : Klara K. , Tomasz M.   I miejsce

- „Ekologia łatwa rzecz – segregować musisz chcieć” , konkurs plastyczny , Recykling Wojkowice- Łukasz Z. : II miejsce

- Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy nt.UE „Jestem Przyjacielem Syriusza” , PP im.Misia Uszatka w Strzyżowicach – zespół 3 -osobowy : Jakub M., Katarzyna D., Hanna P.  I miejsce

- „Mój talent” , PP im.Przyjaciół Bajek w  Wojkowicach : Karolina F. , I miejsce

- Gminny konkurs „Bezpieczny Przedszkolak” , PP im.Kubusia Puchatka w Sarnowie - zespół 3-osobowy : Katarzyna D. ,Jakub M., HannaP.   I miejsce

CERTYFIKAT "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

_________________________________________________________________________

OSIĄGNIĘCIA  DZIECI

GRUPA „MALI POSZUKIWACZE”, wych.: Małgorzata Bebel

 Rok szkolny 2011/2012

1.     - .„Moje drzewo” , Przedszkole Publiczne Strzyżowice  -  Julia J .   :   I miejsce

2.      „Królowej Anielskiej Śpiewajmy” , VI Regionalny Festiwal Pieśni Maryjnych  -  Karolina F. :  Nagroda specjalna

3.       - „VI edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego: ”Przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka” , Przedszkole Publiczne im. Kubusia   Puchatka , Sarnów  Jakub M. : Wyróżnienie

4.       - „Żeby czytać się chciało , zakładkę zrób wspaniałą” , Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna Filia w Będzinie -  Eryk K. : Wyróżnienie

5.      -  Konkurs Bożonarodzeniowy, Przedszkole Publiczne im. Przyjaciół Bajek , Wojkowice -  Julia J. : Wyróżnienie

6.      -  Szopka krakowska , Szkoła Podstawowa   w Strzyżowicach – praca grupowa : nagroda rzeczowa

-  Międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek , Ośrodek Kultury w Wojkowicach  – Julia J.: Wyróżnienie; KarolinaF.: Wyróżnienie          

       - Ogólnopolski Konkurs „Medal Misia Uszatka” – Julia J.  I miejsce ,  Amelia K. : I miejsce

8.     -   Gminny Konkurs Artystyczny: „Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj i dziś w naszym regionie  - grupa : Wyróżnienie I - go stopnia

9.     -  Regionalny Konkurs Grafiki Komputerowej  ”Koszyczek wielkanocny myszką malowany”- Amelia K., Julia J., Julia S.: Wyróżnienie I - go stopnia

1    - Regionalny konkurs plastyczny: „Magiczna karuzela” , Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie : Nikola  D.: Wyróżnienie

11. -    „Eko – Glob”- ekologiczna planeta moich marzeń” , Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego , Będzin   - Amelia K. : II miejsce

12.  -  Regionalny Festiwal Piosenki Dziecięcej , Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych -  Karolina F. : I miejsce

13.    - Gminny Konkurs Literacki: ”Snuj się , snuj , bajeczko…”, Przedszkole Publiczne Sarnów- zespół 3-osobowy : Julia S., Julia J., Iga F. : I miejsce

14.  -  Gminny  Konkurs Muzyczny, Szkoła Podstawowa w Gródkowie - Karolina F. : I miejsce

15.  -  Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy nt. UE , PP Strzyżowice - zespół 4-osobowy : Julia S.,  Iga F., Alicja T., Oskar Sz. : I miejsce

16.  -   Gminny Plener Malarski , Przedszkole Publiczne w Sarnowie , w ramach projektu unijnego „Tata , mama, przedszkole i ja”-  Julia J. , Katarzyna D.: Wyróżnienie

17.   -  Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny , Przedszkole im.Przyjaciół Bajek w Wojkowicach : Iga F.: III miejsce

18.  -   Gminny konkurs :”Bezpieczny przedszkolak”, Przedszkole Publiczne w Sarnowie -zespół 3-osobowy : Julia S., Jakub M., Iga F. : I miejsce CERTYFIKAT: "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

_____________________________________________________

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH WYCHOWANKÓW

                                                                                        W ROKU SZKOLNYM 2010/ 2011

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpieczny przedszkolak":

 

  • zajęcie II miejsca

Trzecia edycja Konkursu plastycznego "Moje drzewo" z podziałem na kategorie wiekowe:

  • Katarzyna D. zajęła I miejsce (kategoria 3-4 latki) 
  • Aleksandra Z. zajęła I miejsce (kategoria 5-6 latki)
  •  Amelia K. zajęła III miejsce (kategoria 5-6 latki)
  •   Emilia K. zdobyła wyróżnienie 3-go stopnia (kategoria 3-4 latki)
  •   II miejsce dla Julii S. (kategoria wiekowa 5, 6 latki)
  •  Jakub M. III miejsce w kategorii 3, 4 latki
  •  Jan Z.- wyróżnienie I-go stopnia w kategorii dzieci 3, 4 letnich.
  •  Alicja T.- dyplom za udział w konkursie

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje ulubione zwierzątko z darów jesieni"

 

VII Regionalny Konkurs Plastyczny na Tradycyjne Ozdoby Zwiazane ze Świetami Bożego Narodzenia

 

  • w kategorii „Zabawka na choinkę” Natalia zajęła II miejsce
  • w kategorii „Dekoracje świąteczne” Ewa G. zajęła II miejsce
  • Kinga J. zdobyła wyrożnienie
  • w kategorii „Szopka" Joanna L. zdobyła wyróżnienie
  •  Julia S.: zajęcie II miejsca w kategorii Szopka
  •  Jan Z.zdobycie wyróżnienia w kategorii Ozdoba świąteczna

 

II Regionalny Przegląd kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych:

 

  • Katarzyna D. zajęła III miejsce (kategoria 3-4 latki)
  • Aleksandra Z. zajęła I miejsce (kategoria 5-6 latki)
  • Joanna L. zajęła II miejsce (kategoria 5-6 latki) 
  • Jan Z. zajął  I miejsce w kategorii wokalnej dla 3, 4 latków.

Międzyszkolny Festiwal Kolęd, organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 1 oraz Ośrodek Kultury w Wojkowicach:

 

  • Aleksandra Z. zdobyła wyróżnienie

 

Międzyprzedszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy, organizowany przez Przedszkole „Przyjaciół bajek” w Wojkowicach:

 

  • (zespołowo) Aleksandra Z., zajęli I miejsce

 

Gminny konkurs plastyczny pn. "Szopka Betlejemska" zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Strzyżowicach:

 

  • zdobycie nagrody rzeczowej równorzędniej dla dzieci w wieku przedszkolnym

Konkurs gminny związany z obrzędami wielkanocnymi:

  •  wyróżnienie

 

Regionalny konkurs plastyczny na Tradycyjne ozdoby związane ze Świętami Wielkanocnymi (z podziałem na kategorie wiekowe i tematyczne):

 

  • W kategorii "Kartka świąteczna" - Amelia N. zajęła I miejsce.
  • W kategorii "Kartka świąteczna"- Weronika S. zajęła I miejsce
  • W kategorii "Pisanka"- Patrycja S. zajęła I miejsce.
  • W kategorii "Pisanka"- Julia G. zdobyła wyróżnienie
  • W kategorii "Pisanka"- Julia J. zajęła I miejsce
  • W kategorii "Pisanka"- Joanna L. zajęła II miejsce
  • W kategorii "Pisanka"- Mateusz P. zajął III miejsce
  • W kategorii "Dekoracje świąteczne"- Amelia K. zajęła I miejsce
  • W kategorii "Dekoracje świąteczne"- Maja D. zajęła I miejsce
  • W kategorii "Dekoracje świąteczne"- Nikola D. zajęła I miejsce
  • W kategorii "Dekoracje świąteczne"- Jakub T. zajął III miejsce

 

Regionalny Konkurs pt. : Pisanka wielkanocna" organizowany przez Szkołę podstawową nr 1 w Wojkowicach:

 

  • Wiktoria P. zajęła I miejsce
  • Aleksandra Z. zdobyła wyróżnienie
  • Magdalena W. zdobyła wyróżnienie

 

Konkurs Regionalny "Wiosna i Wielkanocne zwyczaje - wczoraj i dziś w naszym regionie" w kategorii "Scenka obrzędowa":

 

  • - 6- osobowa reprezentacja grupy Krasnali (Patrycja S., Ewa G., Klara K., Natalia F., Amelia N., Bartosz S. ) zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej
  • reprezentacja grupy Mali Poszukiwacze ( ) zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej

 

Regionalny konkurs z zakresu grafiki komputerowej pt.: ”Palma wielkanocna myszką malowana”:

 

  • Joasia L. zajęła I miejsce
  • Mikołaj S. zajął I miejsce

  • Antoś K. zajął I miejsce

  • Kacper S. zajął III miejsce

 

. Reginalny konkurs "Wiosenne impresje"

 

  • Wiktoria P. zdobyła wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs literacki "Moja wakacyjna przygoda z Kubusiem Puchatkiem" :

 

  • Aleksandra P. zajęła I miejsce

Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej "Wiosna w ogrodzie, w polu i w sadzie" :

 

  • Amelia K. zdobyła wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny " Mieszkańcy łąki":

 

  • Wiktoria K. zajęła III miejsce

 

Ogólnopolski konkurs firmy Wader na plakat "Jakie powinny być zabawki":

 

  • udział wzięła Grupa Mali Poszukiwacze- jako jedno z 20 przedszkoli w Polsce zostaliśmy nagrodzeni zestawami zabawek

 

Ogólnopolski konkurs Akademii Misia Haribo pn. "Filharmonia Misia Haribo":

 

  • udział wzięła Grupa Mali Poszukiwacze- zdobycie III miejsca

 

Konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej:

 

  • zdobycie I miejsca

 

Konkurs wiedzy o bajkach pt.: "Snuj się, snuj bajeczko":

 

  • zdobycie I miejsca

 

VI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej , organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródkowie:

 

  • Aleksandra Z. zajęła II miejsce

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny pn.: ”Miś Uszatek zwiedza świat":

 

  • Ewa G. zajęła I miejsce
  • Natalia zajęła II miejsce

 

Konkurs plastyczny pn.: ”Zdrowe zęby to podstawa , mycie zębów to zabawa":

 

  • Aleksandra Z. zajęła I miejsce
  • Julia J. zajęła II miejsce
  • Ewa G. zajęła II miejsce
  • Joanna L. zajęła III miejsce

 

Gminny Konkurs "Cała Polska biega":

 

  • Artur K. zajął I miejsce w kategorii wiekowej dzieci młodszych

 

Gminny VIII Wyścig Kolarski:

 

  • Joanna L. zdobyła II miejsce i Puchar Wójta Gminy Psary
  • Iga Flak zdobyła III miejsce i Puchar Wójta Gminy Psary

 

Ogólnopolski Konkurs zorganizowany przez Akademię Misia Haribo (ilustracje do " Wierszo- Bajek Misia Haribo"):

 

  • grupa Mali Poszukiwacze zajęła III miejsce

 

Udział Grupy Mali Poszukiwacze oraz grupy Przyjaciele Syriusza w ogólnopolskim programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury" organizowanym z inicjatywy firmy Tymbark - producenta soków KUBUŚ, we współpracy z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska:

  • otrzymanie tytułu "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

 

W ROKU SZK.2009/2010 PRAGNIEMY POCHWALIĆ SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI

  1. X.2009 – Ogólnopolski konkurs „Akademii Misia Haribo” pt. „Przyrodniczy kalendarz Przedszkolaka”: II miejsce: dla grupy „Mali Poszukiwacze”
  2. 12.X.2009 – Regionalny konkurs, Przedszkole Publiczne w Strzyżowicach: „Moje drzewo”:I miejsce: Marcelina Zięba
  3. 17.X.2009 – Regionalny „IV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej”, GOK Gródków: I miejsce: Paulina Hamera
  4. 04.XI.2009 – Gminny konkurs: „Kosmita i inni”, Przedszkole Publiczne w Strzyżowicach: I miejsce: Lis Aleksandra, Pęczek Izabela, Bracik Zuzanna, II miejsce: Hamera Paulina, Cichoń Kinga, Rybarska Alicja, III miejsce: Krzyżek Maciej, II miejsce Olga Bednarczyk, Szymon Skórka wyróżnienie
  5. 27.XI.2009 – Ogólnopolski konkurs „Akademii Misia Haribo” pt: „ Przedszkolny Kalendarz Akademii Misia Haribo”II miejsce dla grupy „Mali Poszukiwacze”
  6. XII.2009 – Regionalny konkurs „Ozdoby Bożonarodzeniowe”, GOK Gródków:I miejsce: Bracik Zuzanna (świecznik), II miejsce Lis Aleksandra (świecznik), II miejsce Krzyżek Maciej (zabawka na choinkę), II miejsce – Bracik Zuzanna (szopka), III miejsce Ligęza Joanna (zabawka na choinkę), II miejsce Hyla Dawid, II miejsce Szymon Skórka
  7. XII.2009 – Regionalny Konkurs: „Wesoła choinka” SP Gródków: II miejsce Zuzanna Bracik
  8. XII.2009 – Regionalny Festiwal Kolęd” Ośrodek Kultury Tąpkowice: II miejsce Paulina Hamera
  9. I.2010 – Gminny Konkurs „Szopka plasteliną malowana”, Szkoła Podstawowa w Strzyżowicach : nagoda rzeczowa dla grupy
  10. I.2010 – Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, Szkoła Podstawowa w Wojkowicach: III miejsce Paulina Hamera
  11. II.2010 – „Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd” Przedszkole Publiczne w Strzyżowicach: I miejsce Paulina Hamera
  12. Regionalny Konkurs Plastyczny „Nasze drzewo”Wiktoria Sobczyk (wyróżnienie)
  13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Medal Przyjaźni Misia Uszatka”:Edyta Wacławczyk (wyróżnienie), Szymon Skórka (wyróżnienie)
  14. Festiwal Kolęd i Pastorałek Natalia Góralczyk (wyróżnienie), Wacławczyk Edyta (wyróżnienie)
  15. I Przedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych: Kamil Hyla (wyróżnienie)
  16. Konkurs plastyczny " Nasze drzewo": wyróznienie Alicja Trelecka
  17. Przegląd Kolęd i Pastorałek w Tąpkowicach: wyróżnienie Zuzanna Bącela, Ewa Gap
  18. Konkurs Plastyczny "Medal Przyjaźni Misia Usztaka" : Zosia Klimoszek (wyróżnienie)
  19. Przegląd Kolęd i Pastorałek w Przedszkolu w Strzyżowicach: Jakub Toporek, Szymon Kołtun (wyróżnienia)
  20. Konkurs Plastyczny "Wesoła choinka" : Krzysztof Moros (wyróżnienie)
  21. Konkurs Plastyczny "Moje drzewo": III miejsce Wiktoria Kania, NIkola Czerw (wyróżnienie)
  22. Przegląd Kolęd i Pastorałek PP Strzyżowice: Kacper Owczarek (wyróżnienie)
  23. Konkurs plastyczny "Moje drzewo" : wyróżnienie 1-go stopnia Kinga Kubiczek; 2-go stopnia Nikola Dąbek
  24. Przegląd Kolęd i Pastorałek PP Strzyżowice: I miejsce Jan Zaporowski

W ROKU SZK.2008/2009 PRAGNIEMY POCHWALIĆ SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI

NASZYCH WSPANIAŁYCH WYCHOWANKÓW

Festiwal Pieśni Maryjnych

Dnia 5.X.2008 r. Zuzia Banasiak ,Jakub Skórka Weronika Załuska ,Mateusz Flak i Paulinka Hamera , reprezentowali nasze przedszkole na Festiwalu Pieśni Maryjnych , organizowanym w Kościele NMP Królowej Świata w Strzyżowicach. Zadanie nie było łatwe , ponieważ konkurencja była bardzo duża. Jednak nasza ekipa poradziła sobie świetnie , czego rezultatem było uzyskanie I miejsca (równorzędnie) oraz udział w zaplanowanej na wiosnę wycieczce , ufundowanej przez wójta Gminy Psary., p. Mariana Kozieła.

Moje drzewo”

Dn. 10.X.08 r. nasze przedszkole było organizatorem konkursu plastycznego pt. „Moje drzewo” w ramach akcji Klubu Gaja . Strzyżowiccy przedszkolacy także wzięli udział w tymże konkursie wykonując różnorodne i ciekawe prace plastyczne. Dzięki wspólnemu wysiłkowi otrzymaliśmy wysokie lokaty ,- I ,II miejsce oraz wyróżnienia , a także dyplomy i nagrody rzeczowe.

Festiwal piosenki”

17.X.08 r. w zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródkowie „Festiwalu piosenki” reprezentowały nas : Zuzia Banasiak, Paulinka Hamera, Aleksandra Zaporowska oraz Maja Zrałek. Trema była wielka , ale świetnie przygotowane dziewczynki dały prawdziwy popis wokalny. Każda z nich wykonała inną piosenkę , wzbogacając występ samodzielnym akompaniamentem , z użyciem instrumentów typu : marakasy , tamburyno. Dziewczynki uzyskały miejsca równorzędne – przewidziane dla grup przedszkolnych oraz nagrody rzeczowe.

Kolejne sukcesy!

Przedszkolacy wzięli udział w konkursie organizowanym przez GOK w Gródkowie na wykonanie prac i ozdób bożonarodzeniowych. Konkurencja była bardzo duża , ponieważ oceniano nas w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat.

Jury konkursowe nagrodziło 3 naszych uczestników : Grześ Błachno zdobył II miejsce w kategorii „Szopka”; Mateusz Ostrowski III miejsce w kategorii: ”Ozdoby choinkowe” i w tej kategorii Paulinka Hamera - I miejsce. Brawo!

Udział w konkursie "Szopka Betlejemska 2009"

Nasze prace plastyczne zachwycały misternością oraz ogromnym wkładem pracy wychowanków.Otrzymaliśmy nagrody rzeczowe i dyplom za udział.-przedszkolaków nie uwzględniono w kategoriach oceny regulaminowej.

Ogólnopolski konkus Misia Haribo!

Wychowawca grupy,-p.Małgosia zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie na najciekawszy scenariusz zajęć.

Konkurs-"Rymowanki Kubusia Puchatka"

W konkursie ogólnopolskim zostaii wyróznieni:Maja Zrałek

Recytatorskie potyczki!

Maja Zrałek w I etapie (gminnym)konkursu recytatorskiego została zakwalifikowana do II etapu (wojewódzkiego).

Krzyś Pawik,Weronika Bochenek,Julia Trzcionka ,Kubuś Skórka i Kubuś Kotuła zdobyli wyróżnienia.

Ogólnpolski konkurs literacki

Maja Zrałek otrzymała wyróżnienie w konkursie literackim na rymowanki pt ."Nowi przyjaciele Kubusia Puchatka"

Konkurs na "Wielkanocne Ozdoby"

GOK Gródków organizował konkurs o zasięgu powiatowym.Nasi przedszkolacy brali w nim udział.

Zdobyliśmy sporo nagród i wysokich lokat. Paulina Hamera zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym,

Grzegorz Błachno,Szymczyk Dawid,Alicja Rybarska,Zuzanna Bracik , Jakub Skórka,Ola Pawik.

Ogólnopolskie konkursy plastyczne "Tęczowe motyle" i "Mam prawo..."

Jaś Zaporowski zdobył III lokatę w konkursie plastycznym pt.Tęczowe motyle , jego siostra Ola otrzymała

wyróżnienie.W konkursie pt.Mam prawo..." Weronika Bochenek zdobyła II miejsce , a wyróżnionymi zostali:

Jakub Skórka,Paulinka Hamera oraz Alicja Rybarska

Festiwal Kolęd i Pastorałek (III miejsce i wyróżnienie),

Festiwal Piosenki Dziecięcej w Gródkowie (I i III miejsce oraz wyróżnienia),

Festiwal Piosenki Odlotowe Hity (I miejsce , III miejsce, wyróżnienia I -go stopnia),

Festiwal Piosenki Ekologicznej ( II miejsce i wyróżnienia),