Szanowni Rodzice i Opiekunowie!!!!

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/2018.

Przedszkole czynne jest w godzinach -7.00- 17.00

Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego: 8.00- 13.00.

Opłata za każdą dodatkową rozpoczętą godziną pobytu dziecka w przedszkolu wynosi 1 zł. W związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych innych ustawzniesiona zostaje opłata za pobyt w przedszkolu dziecka w godzinach wykraczających poza podstawę programową dla 6-latków realizujących obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018.

 

 

Posiłki: śniadanie- 8.30; drugie śniadanie; obiad- 11.50, podwieczorek- 13.45.

 

PROSIMY O KONTAKT Z PANIĄ INTENDENT! (OKREŚLENIE ILOŚCI POSIŁKÓW, CZASU POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU, PŁATNOŚCI).

 

Prosimy o uzupełnienie i niezwłoczne oddanie nauczycielowi  kompletu niezbędnych dokumentów.  Wymagane dokumenty to m.in.: dane osobowe dziecka, oświadczenie o odbiorze dziecka z przedszkola- MUSI ZAWIERAĆ PEŁNE DANE- NUMERY DOWODÓW OSOBISTYCH!, zgoda na udział dziecka w wycieczkach, wyjściach poza teren przedszkola, zgoda na udział dziecka w lekcjach jazdy konnej, zgoda na sprawdzanie czystości głowy dziecka przez pielęgniarkę- profilaktyka wszawicy, zgoda na publikowanie osiągnięć i zdjęć dziecka na stronie internetowej przedszkola, zgoda na publikowanie osiągnięć i zdjęć dziecka w gminnej gazetce informacyjnej. *W przypadku zdiagnozowanej u dziecka alergii- wymagane jest Zaświadczenie od specjalisty- alergologa.

 

Ø  Niezbędnik Przedszkolaka:

- obuwie zmienne w podpisanym worku; Prosimy o układanie bucików w szatni na metalowych prętach, aby ułatwić personelowi utrzymanie czystości

- podpisany worek z ubraniami na zmianę (bluzeczka z długim i krótkim rękawem, spodnie, skarpetki, majteczki).

- strój gimnastyczny w podpisanym worku.

-szczoteczka z nakładką, pasta do zębów oraz kubek. Wszystko podpisane niezmywalnym pisakiem!!!!

- chusteczki higieniczne szarpane, ręczniki papierowe.

 

Drodzy Rodzice i Opiekunowie. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się efektywnie wspierać Wasze dzieci w ich indywidualnym rozwoju oraz sprawić, aby przedszkolny świat był zawsze radosny i pełen dziecięcych uśmiechów.

 

Kochane Dzieci, drodzy Rodzice, czekamy na Was.  DO ZOBACZENIA!